• Tirane, ofroj shërbime Financiare part-time, Biznes i mesem, i vogel, PF, OJF, OJQ

Tirane, ofroj Shërbime financiare part- time ,Finance&Kontabilitet
Ofroj shërbime financiare part-time për kompani të mesme , të vogla dhe PF si më poshtë :


-Përgatitje mujore e librave blerje dhe shitje
-Deklarata e Tatimit mbi vlerën e shtuar ,FDP
-Deklarim punonjësish,përgatije e listpagesës mujore,deklarim sigurime shoqërore shëndetsore,kontabilizim pagash etj .
-Deklarim i Tatimit ne burim ,
-Deklarim Tatim Fitim i thjeshtuar(Biznes i Vogël,PF) dhe Deklarata e Tatim Fitimit vjetore(Biznes i mesëm).
-Përgatije Bilance mujore për nevojat e brëndshme të subjektit .
-Përgatije e Pasqyrave Financiare ,PASH ,(se bashku me anekset e tyre) vjetore dhe dorëzim në faqen e Tatimeve dhe QKB .
-Rakordim Importe/exporte përgatitje analiza kosto ,cmimesh dhe analiza inventaresh ,
-Rakordim Raportesh Klient-Furnitor ,
-Kryerja e pagesave të ndryshme dhe përgatije plan pagesash.
-Konsulence Financiare në cdo kohe në lidhje me të rejat e Paketave Fiskale sipas legjislacionit në fuqi ,
-Kryerja e procedurave për shmangien e tatimit te dyfishtë për shërbimet nga jashtë, si dhe konsulencë në lidhje me shpërndarjen e dividentit .
-Mbajtja e dosjes për zyrën e punës dhe përfaqësimi i subjektit në këtë institucion.
-Suport për rifreskim të dhënash apo dokumentash pranë QKB-së,Drejtorisë se Tatimeve,Banka dhe institucione të tjera sipas nevojave të subjektit .
-Mbarëvajtje e nevojave të subjektit për aplikime apo gjenerim dokumentash në portalin e-albania.


(Si dhe kryerja e shumë shërbimeve të ndryshme sipas nevojave të subjektit ).

Jeni të mirëpritur të më kontaktoni në numrin e telefonit si më poshtë për cdo informacion shtesë :

Cel: 0676097311

 


WhatsApp
Back
Top