Zona/Rruga : Rruga e Durrėsit

Shitet apartament 1+1 te Rruga e Durrėsit. Apartamenti ndodhet nė katin e parė banim dhe ka njė sipėrfaqe totale 51 m2. Shtėpia ka organizim mjaft tė mirė, me kubaturė tė rregullt dhe pėrbėhet nga salloni sėbashku me ambjentin e gatimit, njė dhomė gjumi dhe njė tualet. Shtėpia disponon dokumentacion tė rregullt hipotekor. Orientimi qė ka bėn tė mundur qė tė jetė e ndriēuar pėrgjatė gjithė ditės. Pėr informacione mė tė detajuara mos hezitoni tė na kontaktoni.


https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-11-rruga-e-durresit-tirane/

ID: 30949

Cel. : 0696839432