Zona/Rruga : Ali Demi

Shitet apartament 2+1 shumė pranė rrugės kryesore nė Ali Dem . Apartamenti ndodhet në katin e pestė dhe ka një sipërfaqe totale 96 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, pėrbėhet nga korridori qė bėn shpėrndarjen e dhomave, salloni ndenjes mjaft i bollshėm sėbashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, njė tualet dhe njė ballkon. Orientimi qė ka bėn tė mundur qė tė jetė i ndriēuar gjatė gjithė ditės. Apartamenti ėshtė i mobiluar dhe disponon dokumentacion tė rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.


https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-ali-demi-tirane-2/

ID: 30909

Cel. : 0696839432