Zona/Rruga : Vasil Shanto

Jepet me qera apartament 2+1 te Vasil Shanto pranė Keshit. Apartamenti ndodhet nė katin e tetė tė njė pallati me ashensor dhe ka njė sipėrfaqe totale 90 m2. Shtėpia ka organizim mjaft tė mirė, ėshtė totalisht e mobiluar dhe pėrbėhet nga korridori qė bėn shpėrndarjen e dhomave, ka dy dhoma gjumi, sallonin sėbashku me kuzhinėn, njė tualet dhe njė ballkon. Pėr informacione mė tė detajuara mos hezitoni tė na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_pr...anto-tirane-2/

ID: 30900Cel. : 0686341364