Zona/Rruga : Vasil Shanto

Jepet me qera apartament 2+1 te Vasil Shanto pranė kompleksit Kika 2. Apartamenti ndodhet nė katin e gjashtė tė njė pallati me ashensor dhe ka njė sipėrfaqe totale 100 m2. Shtėpia ka organizim mjaft tė mirė, ėshtė e mobiluar nė mėnyrė moderne dhe orientimi qė ka i mundėson ndriēim natyral. Apartamenti i ka tė gjitha pajisjet elektroshtėpiake a+++,tė cilat janė mė efiēiente dhe pėrdorin mė pak energji elektrike pėr tė njėjtat orė pune. Shtėpia pėrbėhet nga korridori qė bėn shpėrndarjen e dhomave, ka dy dhoma gjumi, sallonin sėbashku me kuzhinėn, njė tualet mjaftė tė bollshėm dhe njė ballkon. Pėr informacione mė tė detajuara mos hezitoni tė na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_pr...shanto-tirane/

ID: 30884Cel. : 0686341364