Zona/Rruga : Rruga Hoxha Tahsim

Jepet me qera ambient biznesi nė rrugėn Hoxha Tahsim. Ambienti ka strukturė dykate dhe njė sipėrfaqe totale prej 100 m2. Lokacioni shumė i mirė dhe fasada e xhamit i japin pronės mundėsi tė shumta shfrytėzimi. Pėr informacione mė tė detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-ambjent-biznesi-rruga-hoxha-tahsim-tirane/


ID: 30868

Cel. : 0696839432