Zona/Rruga : Bulevardi Zogu I

Jepet me qera ambjent pėr zyra te bulevardi Zogu I, ngjitur me maternitetin. Ambjenti ndodhet nė katin e parė tė njė pallati tė ri dhe ka njė sipėrfaqe totale prej 120 m2. Ambjenti ofron njė mundėsi tė mirė investimi pasi ėshtė i pozicionuar nė njė lokacion mjaft tė favorshėm. Pėr informacione mė tė detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!


https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-ambjent-bulevardi-zogu-i-tirane/

ID: 30863

Cel. : 0696839432