Zona/Rruga : Bulevardi "Bajram Curri"

Shitet apartament 2+1 te bulevardi Bajram Curri afėr pallatit me shigjeta. Apartamenti ndodhet në katin e tetė tė njė pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 114 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, pėrbėhet nga korridori qė bėn shpėrndarjen e dhomave, salloni ndenjes mjaft i bollshėm sėbashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, njė tualet dhe njė ballkon. Orientimi qė ka bėn tė mundur qė tė jetė i ndriēuar gjatė gjithė ditės. Apartamenti ėshtė pjesėrisht i mobiluar, dhe disponon dokumentacion tė rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.


https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-bulevardi-bajram-curri-tirane/

ID: 30854

Cel. : 0696510000