Zona/Rruga : Brryli

Shitet apartament 2+1 te Brryli. Apartamenti ndodhet në katin e pestė dhe ka një sipërfaqe totale 140 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, pėrbėhet nga korridori qė bėn shpėrndarjen e dhomave, salloni ndenjes mjaft i bollshėm sėbashku me ambientin e gatimit disi tė veēuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe njė ballkon. Orientimi qė ka bėn tė mundur qė tė jetė i ndriēuar gjatė gjithė ditės. Apartamenti ėshtė totalisht i mobiluar, i pajisur me panel diellor dhe disponon dokumentacion tė rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.


https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-brryli-tirane/

ID: 30823

Cel. : 0696839432