Zona/Rruga : Rruga Jordan Misja

Shitet apartament tek Rruga Jordan Misja e cila ka akses me Bulevardin e Ri.
2+1 + ballkon me siperfaqe 98.1 m2
Kati i 7 dhe jo i fundit
Orientimi Jug
Per nje vizite ne prone kontakto tek nr 0672011170

Cel. : 00355672011170