Zona/Rruga : Kodra e Diellit 1

Shitet apartament 2+1 e adaptuar nė 1+1 nė rezidencėn Kodra e Diellit 1. Apartamenti ndodhet nė katin e tretė dhe ka sipėrfaqe totale 105 m2. Shtėpia ka organizim mjaft tė mirė, me kubaturė tė rregullt dhe organizohet nga korridori qė bėn shpėrndarjen e dhomave, sallon ndenje tė bollshėm sėbashku me ambientin e gatimit , njė dhomė gjumi, dy tualete dhe ballkonin. Apartamenti ėshte shumė mirė i ndriēuar nė sajė tė orientimit qė disponon dhe ofron komoditet nė brendėsi pasi ėshtė i mobiluar me motive bashkohore. Shtėpia ėshtė e pajisur me dokumentacion tė rregullt hipotekor. Pėr informacione mė tė detajuara mos hezitoni tė na kontaktoni.


https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-kodra-e-diellit-1-tirane/

ID: 30794

Cel. : 0696839432