Zona/Rruga : Komuna e Parisit

Jepet me qera apartament 2+1 te Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet nė katin e dytė tė njė pallati tė ri me ashensor dhe ka njė sipėrfaqe prej 103 m2. Shtėpia ka organizim mjaft tė mirė, ėshtė totalisht e mobiluar dhe orientimi qė ka i mundėson ndriēim natyral. Apartamenti pėrbėhet nga korridori qė bėn shpėrndarjen e dhomave, sallonin sėbashku me kuzhinėn plus njė ambient gatimi tė veēuar nė ballkon, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Pėr informacione mė tė detajuara mos hezitoni tė na kontaktoni.


https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-21-komuna-e-parisit-tirane/

ID: 30782

Cel. : 0696839432