Zona/Rruga : Rruga Ferit Xhajko

Jepet me qera Dupleks nė rrugėn Ferit Xhajko te ish restorant Durrėsi. Dupleksi ka njė sipėrfaqe 160 m2 dhe 100 m2 taracė. Dupleksi organizohet nė dy kate, ku kati i parė pėrbėhet nga salloni, ambjenti i gatimi, njė dhomė gjumi, njė tualet dhe njė ballkon. Nė katin e dytė ka njė sallon, dy dhoma gjumi, njė tualet dhe taraca e cila ėshtė e organizuar shumė mirė. Ky apartament ėshtė i pajisur me sistem chiller dhe panel diellor. Tė dyja katet janė tė shtruara me parket dhe dupleksi ofrohet totalisht i mobiluar. Pėr njė vizitė nė kėtė prone apo mė teper informacione ju lutem na kontaktoni tani.


https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-dupleks-rruga-ferit-xhajko-tirane/

ID: 30729

Cel. : 0696839432