Zona/Rruga : Pazari I ri

Jepet me qera ambjent biznesi te Pazari i Ri. Ambjenti ndodhet nė katin e parė tė njė pallati tė ri dhe ka njė sipėrfaqe totale prej 120 m2. Ambjenti ofron njė mundėsi tė mirė investimi pasi ėshtė i pozicionuar nė njė lokacion mjaft tė favorshėm. Pėr informacione mė tė detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!


https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-ambjent-pazari-i-ri-tirane/

ID: 30714

Cel. : 0699599753