Zona/Rruga : Blloku

Jepet me qera ambjent biznesi nė rrugėn Ibrahim Rugova nė Bllok. Ambjenti ndodhet nė katin e tretė dhe ka njė sipėrfaqe totale prej 130 m2. Ambjenti ofron njė mundėsi tė mirė investimi pasi ėshtė i pozicionuar nė njė lokacion mjaft tė favorshėm. Ambjenti ėshtė i organizuar mjaft mirė, disponon njė ballkon tė bollshėm dhe njė tualet. Pėr informacione mė tė detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!


https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-ambjent-biznesi-blloku-tirane/

ID: 30704

Cel. : 0699599753