Zona/Rruga : Rruga e Dibrės

Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga e Dibrės pranė Medresesė. Apartamenti ndodhet nė katin e gjashtė tė njė pallati ekzistues dhe ka njė sipėrfaqe totale 75 m2. Shtėpia ka organizim mjaft tė mirė, me kubaturė tė rregullt. Apartamenti pėrbėhet nga korridori qė bėn shpėrndarjen e dhomave, ka sallonin sėbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe njė tualet me dritare. Orientimi qė ka bėn tė mundur qė tė jetė e ndriēuar pėrgjatė gjithė ditės. Pėr informacione mė tė detajuara mos hezitoni tė na kontaktoni.

Cel. : 0696839432