Zona/Rruga : Oxhaku

Shitet apartament 2+1 te Oxhaku. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtė tė njė pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 97 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe pėrbėhet nga korridori qė bėn shpėrndarjen e dhomave, salloni ndenjes sėbashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete (njė me dritare) dhe njė ballkon. Orientimi qė ka bėn tė mundur qė tė jetė i ndriēuar gjatė gjithė ditės. Apartamenti disponon dokumentacion tė rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-oxhaku-tirane/

ID: 30643

Cel. : 0686341364