Zona/Rruga : Farkė

Shiten tre vila nė Farkė. Vilat kanė strukturė 3-katėshe dhe kanė sipėrfaqe 873 m2 ndėrtim dhe 1300 m2 truall. Vilat janė tė organizuara nė kėtė mėnyrė : katet zero pėrdoren pėr garazh, katet e para kanė sallon ndenje, ambient gatimi, nga njė tualet, ndėrsa katet e dyta kanė nga tre dhoma gjumi dhe nga njė tualet. Dy nga vilat janė tė mobiluara nė mėnyre bashkohore, ndėrsa njėra nga vilat ėshtė e pamobiluar. Vilat janė tė pajisura me ēertifikat pronėsie. Pėr informacione mė tė detajuara mos hezitoni tė na kontaktoni.https://urbanrealestate.al/estate_property/shiten-3-vila-farke-tirane/

ID: 30660

Cel. : 0699599753