Zona/Rruga : Sulejman Delvina

SHITET APARTAMENT 159m2 PERBALL SHKOLLES VASIL SHANTO.

Shitet apartament ne rrugen Sulejman Delvina perball shkolles Vasil Shanto me nje siperfaqe 159m2.
Apartamenti eshte i organizuar me nje salle te madhe i paisur me oxhak funksjonal, 2 dhoma te medha dhe 2 dhoma te tjera pak me te vogla simetrike. gjithashtu apartamenti ka edhe 2 banjo, si dhe 2 ballkone, ku njeri balkkon eshte i mbyllur me duralumin.
Ambjenti per momentin eshte i mobiluar per zyra, me kondicjoner ne cdo dhome dhe sistem backup energjie. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 8 katesh. Pallati per momentin nuk ka ashensor por eshte ne bisedime me bashkin per tu vendosur pasi e ka vendin per te.
APARTAMENTI SHITET PER 900 EURO PER M2. CMIMI I SHITJES 143.000 EURO.

Per me shume informacione klikoni linkun: https://www.merlinimobiliare.com
Cel. : 003555 684044520