Shitet hyrje sip 2+1 dhe nje garsonjere me sip 140 m2

me dy banjo ndodhen kati 5 me dy banjo me punime teper

cilesore eshte me kompletim qe kap vleren 40 mije euro

qe ndodhet ne Sarande afer Hotel Metrrara dhe me parkim

nentokesor eshte me hipotek cmimi 100 mije euro AGJENSIA IMOBILARE VISION TEL 0682253407 TEL 0695326329


Cel. : 0695326329