Zona/Rruga : Rruga Sulejman Pasha

ITET GARSONJERE NE RRUGEN SULEJMAN PASHA AFER RRUGES FORTUZIT.

SHITET GARSONJERE ne qender te Tiranes afer rruges Fortuzit me nje siperfaqe 43m2.
Garsonieria eshte e perbere nga nje dhome , koridor, banjo dhe nje ballkon. Apartamenti nkodhet ne katin e katert jo i fundit te nje pallati te ndertuar para viteve 90.
SHITET ME NJE CMIM POSHT CMIMIT TE ZONES ME 1.000 EURO/M2.
CMIMI I APARTAMENTIT 43.000 EURO. Nxitoni na kontaktoni.

Per me shume informacione klikoni linkun: https://www.merlinimobiliare.com
Cel. : 003555 684044520