Zona/Rruga : Xhamia e Tabakėve

Jepet me qera apartament 2+1 te Xhamia e Tabakėve nė Tiranė. Apartamenti ndodhet nė katin e pestė tė njė pallati me ashensor dhe ka njė sipėrfaqe totale 95 m2. Shtėpia ka organizim mjaft tė mirė, ėshtė e mobiluar dhe orientimi qė ka i mundėson ndriēim natyral. Apartamenti pėrbėhet nga korridori qė bėn shpėrndarjen e dhomave, ka dy dhoma gjumi, sallonin sėbashku me kuzhinėn, dy tualete dhe njė ballkon. Pėr informacione mė tė detajuara mos hezitoni tė na kontaktoni.https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-21-xhamia-e-tabakeve-tirane/

ID: 30133

Cel. : 0696839432