Zona/Rruga : Rruga e Rinasit

OKAZION: SHITET MAGAZIN NE RRUGEN E RINASIT 616M2 DHE 6.200 M2 TRUALL.

Ne rrugen e Rinasit Shitet Magazine me nje siperfaqe 616m2, me lartesi 8m dhe me siperfaqe trualli 6.200m2. Prona eshte e certifikuar dhe ne fakt ka rreth 8.000m2 truall.
Magazina eshte buze rrukes kryesore dhe me vendim te KM ka te drejte hyrje dalje ne rrugen kryesore edhe per kamjona. Shitet me leje ndertimi edhe per 600m2 te tjera magazine. Nje vend strategjik per cdo lloj biznesi. Zone atraktive levizjesh per 24 ore.
NXITONI. Mundesin e mrekullueshme per zhvillimin e Bizneseve.
SHITET VETEM PER 950.000 EURO. ( i diskutushem).

Per me shume informacione klikoni linkun: https://www.merlinimobiliare.com
Cel. : 003555 684044520