Albacall

 1. Standart Tirane, ofroj vend pune Angular Developer (Part time/Full time)

  Tirane, ofrojme vend pune Angular Developer (Part time/Full Time)

  Kompania Forward Shpk, njė lider nė shėrbimet dhe konsulencat ne teknologji , kerkon zhvillues Angular per degen e saj ne Tirane.
  FORWARD eshte nje kompani e kontrolluar nga OMNIAWAY, kompani italiane me eksperience 15 vjecare ne projektimin dhe realizimin e aplikacioneve web dhe mobile ne kuader te zgjidhjeve business-to-business (B2B) dhe business-to-consumer (B2C).

  Aftėsitė e kėrkuara:

  - 1+ vite eksperience pune ne Angular
  - Eksperience te konsoliduar me Javascript, HMTL(5), CSS(3)
  - Eksperience me REST services
  - Njohuri te gjuhes angleze te nivelit mesatar
  - Aftesi te mira komunikuese dhe pune ne grup
  - Eksperience pune me MVC frameworks (Laravel, Spring, etj) ose me zhvillimet ne back end ne pergjithesi eshte nje plus

  Kandidatet e interesuar jane te ftuar te dergojne CV-ne e tyre ne gjuhen angleze ne adresen job@forward.al
  +Apliko