devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart Tirane,Shitet Apart, bollshėm, bosh,tip1+1,kati 1,Pallat ekzistus 5-kat, tull kuqe plot,sip.59m², Cmim 50'000euro, diskutush, rr.Hodo Beg,100m nga Ura Brrylit/Lana, 250m mbi ish-Min.Shėndetsise,Tirane

  Shitet: Apartament i bollshėm, bosh,tipi 1+1 aneks, 1-banjo, sipėrfaqe 59m2, kati I-rė, nė rrugėn "Hodo Beg" pallat ekzistues tulla tė kuqe, 100m nga Ura e Brrylit, drejtimi i Maternitetit tė Ri, afėr kryqėzimit blv"B.Curri" me rr. "Kont Leopolt Bertold", 250m mbi ish-Ministrinė e Shėndetsisė/(pėrball Ministrisė Jashtėme) dhe 80m pa shkuar tek Materniteti i Ri.
  Zona e Brrylit dhe Maternitetit Ri: ėshtė njė ndėr zonat e preferuara tė Tiranės e mirė-integruar me tė gjitha arteriet kryesore urbane dhe zonat e tjera. Kjo zonė (Brryli, Materniteti Ri, Ministria e Jashteme, ish-Ministrisė Shėndetsisė, Ali Demi etj) ėshtė mjaft e preferuar pėr banim dhe ndėr mė tė pastrat nga ana ekologjike dhe ambjentale, me pak pjerrėsi pėr largimin ujrave sipėrfaqsorė, e gjelbėruar dhe pėrshkruar nga lumi-Lana dhe e pozicionuar gjeografikisht mjaft mirė nė krahun dhe drejtimin e malit tė Dajtit.
  Pallat ekzistues 5-katėsh, ndėrtim i viteve 1985-1986, me tulla tė kuqe, tė plota, me shkallė me dritė dhe ajrosje natyrale, me nga 3-apartamente nė kat, i ngritur nga toka me xoklaturė mbi 1m. Pallati ėshtė nė linjėn parė tė rrugės "Hodo Beg" dhe rrethe 30m nė vije ajrore nga blv "B.Curri"/Lana, nė segmentin nga Ura e Brrylit deri tek Materniteti Ri, ose 100m nga kryqėzimi i Urės sė Brrylit/rr."Kont Leopolt Bertold". nė drejtimin e Maternitetit Ri, ose 250m nga ish-Ministria e Shėndetsisė(pėrball Ministrisė sė Jashtme). Pallati ėshtė i pozicionuar nga jug-lindja dhe veri-perėndimi (nga ku gjendet edhe hyrjet pėr ngjitje nė apartamente.
  Apartameti: ėshtė i tipit 1+1, me shumė dritė e diell, i ngrohtė, i pastėr, me njė koridor, 1-banjo, nė katin I-rė, me sipėrfaqe 59.2m2. Apartamenti ėshtė i bollshėm, i rikonstruktuar nė pjesėn mė tė madhe, me instalime elektrike e hidraulike tė reja, suvatimet e patinuara, dyert e reja, duri tė bardha, dritaret tė reja dopio-xham, me pamje/pozicion nga jug-lindja. Apartamenti ėshtė bosh, pa kuzhinė, me banjo tė bollshme e kompletuar dhe funksionale, dhe dhoma gjumit me dritare nga lindja, i pa mobiluar/bosh. Apartamenti ėshtė mjaft i pėrshtatshėm pėr ēif tė moshuarish, ose ēift tė rinjsh me njė fėmij, individė etj.
  Pėrbėrja/planimetria apartamentit: Pėrbėhet nga njė koridor i bollshėm, formė drejtkėndore, i gjėrė dhe i gjatė, i cili komunikon me tė gjitha pjesėt e tjera. Sa po futesh nga dera kryesore, nė tė majtė gjendet pjesa ndėnjes/sogiorno me kuzhin pėrmasa relativisht tė bollshme, nė formė drejtkėndore, bosh, e pamobiluar, e shtruar me pllaka ekzistuese pėrmasa mesatare, ngjyrė tė verdhė me rombe nė kafe, me dritare tė madhe duralumin dopio-xham, nga jug-lindja. Nė tė djathtė tė pjesės sė ndėnjes, e cila komunikon nė mėnyre tė hapur me zonėn e kuzhinės, e cila ėshtė bosh, e pakompletuar, me dritare tė vogėl, pėr dritė dhe ajrosje nga jug-lindja. Nė tė djathtė koridorit nė fund gjendet dhoma gjumit normale (pėr ēiftin) me dritare dhe pamje nga lindja e jug-lindja, e shtruar me pllaka tė reja, pėrmasa mesatare, ngjyrė bezhe nė tė hapur, e pa mobiluar. Nė mes tė koridorit, pak nė tė djathtė gjendet banjo-dush e bollshmė, e kompletuar, funksionale, komplet e rregulluar, me dritare nga jug-lindja.
  Muret dhe tavanet: Muret janė nė pėrgjithėsi tė drejta, tė patinuar dhe tė lyera me ngjyrė tė hapura, nė krem-limon etj, ndėrsa tavanet normale, me ngjyrė tė bardhė dhe dhoma gjumit me korniza nė kėndet ku ndėrpriten muret me tavanet.
  Dyshemeja: pėrveē dhomės sė gjumit (e shtruar me pllaka tė reja, ngjyrė bezhe tė hapur) ėshtė e shtruar e gjitha me pllaka ekzistuese, me pėrmasa mesatare, ngjyrė bezhė nė tė verdhe me rombe, nė kafe.
  Dyert e brendshme: jane tė reja, prej druri, ngjyrė tė bardhė, ndėrsa dera e banjos dur-alumin kafe, si dhe dritraret vetratė-duralumin me dopio-xham, ngjyrė krem tė bardhė dhe grila plastike tė bardha.
  Pėrdorimi i mėparshėm e aktual: Apartamenti qė nga privatizimi dhe aktualisht ka qenė pėrdorur nga tė zotėt, tė cilėt, tashmė e kanė destinuar pėr shitje, pėr arsye tė zgjerimit/kalimit nė apartament mė tė madhe.
  Dokumentacion: Me dokumentacion tė rregullt, Ēertifikatė Pronėsie dhe i shitshėm nė ēdo moment.
  Ēmimi i Shitjes: Shitet me 50'000 euro/€, i diskutueshėm, nė gjendejen qė ndodhet .
  Adresa: Nė rrugėn "Hodo Beg",100m nga Ura e Brrylit/Lanės, ose afėr kryqėzimit tė blv."B. Curri" me Rr."Kont Leopolt Bertold" 250m mbi ish-Ministrinė e Shėndetsisė/(pėrball Ministrisė Jashtėme) dhe 80m pa shkuar tek Materniteti i Ri Tiranė. adgss
  Cel: 0696281433 adgss
  **********************************
  A&D General Services Studio (A&D.G.S.S-Imobiliare)
  Adresa: Adresa:Blv.Bajram Curri, Ndėrtesa. 258, Kati 1, nr.7
  St.Unazės pranė ish-Ministrisė sė Shėndetėsisė/pėrball Minisrtisė Jashtme,
  Tiranė
  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355 (0) 69 62 81 433
  Email: adstudiosherbimesh@gmail.com
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20200724_114725(0).jpg
S: 51
Madhesia: 21.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20200724_115049.jpg
S: 44
Madhesia: 27.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20200724_113823.jpg
S: 46
Madhesia: 24.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20200724_114320.jpg
S: 42
Madhesia: 23.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20200724_113939.jpg
S: 54
Madhesia: 32.4 KB