Zona/Rruga : Dervish Hima

Jepet me qera apartament ne Rrugen Dervish Hima . Apartamenti ka njė sip 110m2. Organizohet nė njė ambient ndejtje dhe ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 koridor ,2 tualete,1 ballkon. Apartamenti ėshtė I mobiluar nė mėnyrė dhe I pajisur me AC Apartamenti ndodhet nė katin e 4 tė njė godine 8 katshe banim shėrbim. Objekti eshte pallat I ri me ashensor Ēmimi 600 Euro/muaj.Cmimi eshte I diskutueshem .

Cel. : 069 56 73 900