devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 110 m² 300 Euro (Bedri Karapici)

  Zona/Rruga : Bedri Karapici

  Jepet me qera apartament ne Rrugen Bedri Karapici . Apartamenti ka njė sip 110m2. Organizohet nė njė ambient ndejtje dhe ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 koridor ,2 tualete,1 ballkon. Apartamenti ėshtė I mobiluar nė mėnyrė dhe I pajisur me AC Apartamenti ndodhet nė katin e 7 tė njė godine 8 katshe banim shėrbim. Objekti eshte pallat I ri me ashensor Ēmimi 300 Euro/muaj.

  Cel. : 0695673900
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1594743197565foto 3.jpg
S: 8
Madhesia: 18.8 KB