devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 5, 95 m² 300 Euro (Rruga e Kosovareve)

  Zona/Rruga : Rruga e Kosovareve

  Jepet me qera apartamenti nė Rrugėn e Kosovareve . Apartamenti ka njė sipėrfaqe 95m2. Organizohet nė njė ambient tė pėrbashkėt ndejtje, ngrėnje dhe gatimi, 1 dhomė gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Ėshtė i orientuar nga Jugu. Apartamenti ėshtė i pamobiluar, i pajisur me AC Apartamenti ndodhet nė katin e 5 tė njė godine 10 katshe banim-shėrbim. Objekti ėshtė pallat i ri, me ashensor Ēmimi 300€/muaj

  Cel. : 069 56 73 900
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: foto 1.jpg
S: 8
Madhesia: 23.0 KB