Zona/Rruga : Yzberisht


SHITET HYRJE 2+1 SIP 104 M2 KATI 4 ME 2 BANJO

ESHTE NDERTIM I RI DHE SHUME CILSOR ME PAMJE

JUGU NDODHET NE ZONEN E YZBERISHTIT KMYja BLLOKU

I PARE I PALLATEVE E-88 ESHTE ME ASHENSOR SHKALLET

JANE ME NDRIĒIM ME DRITARE ESHTE ME HIPOTEK AKTUALISHT

HYRJA ESHTE DHENE ME QERA 17 MIJE LEK TE REJA NE MUAJ

ĒMIMI ESHTE 63 MIJE EURO I DISKUTUSHEM AGJENSIA IMOBILARE VISION TEL 0682253407 TEL 0695326329

Cel. : 0695326329