Tirane, ofroj vend pune Operator/e Vodafone Italia

Age Call kerkon operatore telefonik per fushaten Vodafone Italia, Tirane.

Age Call eshte vendi i duhur per ty.

Kerkojme:
· Operator/e me njohuri te gjuhes Italiane mbi nivelin mesatar.
· Disponibilitet ne oraret e kerkuara.
· Bashkepunues dhe korrekt.
· Te jene te komunikueshem dhe te afte te punojne ne grupe .
· Korrektesi ne pune .

Pershkrimi i punes:
· Kontaktimi i klienteve, shpjegimi i ofertave dhe mbyllja e kontrates.

Ofrojme:
· Pagesa fillon nga 1.9-2.9 €/h neto
· Kontrata 3-55 € neto.
· Lista te profilizuara/ numra celulare.
· Oraret: 1) 12:30-16:30 / 16:00-20:00 2) 14:00-20:00 3) 12:00-20:00
· Te dielen pushim.
· Staf i kualifikuar dhe bashkepunues.
· Ambiente te pershtatshme dhe komode.
· Eksperience 7 vjeēare ne kete fushate.
· Kontrata pune sipas legjislacionit shqiptar.

Kontaktoni ne numrin e telefonit: 0694399479 ose na shkruani ne adresen e email-it: recruitment@age-group.al
AGE CALL
MAIL: recruitment@age-group.al
WEB : www.age-group.al
CELL: +355694399479

Cel. : 0694399479
+Apliko