devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart TiraneShitet Apart, tip 1+1, Sip.65 m², Kati 7, Cmimi: 52'000 Euro, diskutueshėm- Rr. Engjell Mashi/Gavril Pepo ose 600m nga KMY ose 800m nga Spitali Amerikan 3/aksi Rr.Kavajės-Kombinat

  Shitet: Apartament tip 1+1 i bollshėm, me ballkon, banjo, koridor, sip.65m2, kati 7-tė banim, pallat i ri 9-katėsh, i vitit 2010-11, midis Rr."Engjell Mashi" dhe "Gavril Pepo", 600m nga KMY (Rr.3-Dėshmorėt) ose 800m nga Spitali Amerikan 3/aksi Rr.Kavajės-Kombinat ose 600-700m nga Unaza Re (Rr.Teodor Keko), pasi kalon Kombinat Ushqimor / Birra Tirana / Spitali Amerikan 3.
  Zona Yzberishtit: ėshtė njė ndėr zonat me zhvillim mjaft tė vrullshėm nė 10-15 vitet e fundit duke u kthyer nė njė zonė e mirėfilltė banimi me pallate tė sistemuara dhe infrastrukturė qė vazhdon tė kompletohet dhe aktualisht ėshtė njė ndėr lagjet/zonat e reja mė tė mėmadha tė Tiranės. Gjithashtu, kjo zonė ka patur njė zhvillim edhe nė sektorin e biznesit jo vetėm nga ish-fabrikat e mėparėshme (kombinati ushqimor, birra tirana, fabrika bukės, etj), por edhe nga lindja dhe zhvillimi i shumė aktiviteteve tė reja prodhuese dhe shėbimeve (kombinati mishit-KMY, institucione arsimore-universitete, spitale, televizione etj). Kjo zonė ėshtė e mirė integruar nga ana ifrastrukturės rrugore dhe me arteriet mė kryesore dalėse dhe hyrėse tė Tiranės. Ajo ndodhet ndėrmejet 3-drejtimeve/akseve kryesore tė vendit, atė tė veriut (Shkodrės- shumė pranė qendrės tregtare CasaItalia, tė autostradės Tiranė-Durrės dhe me Unazėn e Madhe/pjesė e autostradės pėr nė TEG-Elbasan, si dhe Kombinat-Ndroq-Plepa-Golem-Kavajė.
  Pozicioni i pallatit Nė krahun e majtė dhe i shtrirė buzė Rr."Engjell Mashi", e cila lidhet me Rr.3-Dėshmorėt; Rr.e "Kavajės; Unazėn (segmenti "Teodor Keko") autostradėn Tiranė–TEG–Elbasan, si dhe nga Yrsheku nepermjet Yzberishtit vjeter/pėrballė QTU-sė ne aksin Tiranė-Durrės.
  Pallati, nė brendėsi tė Yzberisht nė zonėn e re, ėshtė 680m nga KMY/ Rr.3-Deshmoret dhe 800m deri tek aksi Rr.Kavajės (ose 10min nė kėmbė), dhe 600 nga Unaza e Re (e madhe) Rr."Teodor Keko". Rr."E.Mashi" ku ndodhet pallati ėshtė e bollshme dhe mbushur me pallate tė reja; nga kjo rrugė nėpėrmjet njė tuneli kalohet nė anėn tjetėr, nė brendėsi tė pallatit ku ėshtė dhe hyrja pėr nė apartament. Nga kjo anė (veri-perėndim) gjendet njė lulishte e bollshme e pallatit, e sistemuar, e qetė, e pastėr, relativisht e gjelbėruar.
  Pallat i Ri 9-katėsh, i vitit 2010-2011, buzė rrugės me 8-kate banim, njė katė/pėrdhes sipėrfaqe tregtare dhe njė kat nėntokė, me ashensor pėr 4-persona, nė kat ka njė koridor tė madh/gjatė ku nga ēdo anė/ekstrem ka nga 4-apartamente. Pallati ėshtė me shtrirje lindje/jug-lindje dhe veri-perėndim(nga ku janė edhe hyrjet/shkallėt).
  Apartameti: tip 1+1 i bollshėm, me sipėrfaqe 65m2, 1-banjo, njė ballkon, koridor, nė katin e 7-tė banim; me dritė tė bollshme, me pamje/pozicion nga veri-lindja dhe veri-perėndim; i kompletuar dhe mobiluar, i shtruar me parket, me pajisje dhe punime mjaft cilėsore, me punime gipsi dhe forma harkore, i mirėmbajtur, i pastėr dhe i pa shfrytėzuar/konsumuar.
  Pėrbėrja/planimetria apartamentit: Nė katin e 7-tė banim, nga dera kryesore/hyrėse, direkt nė koridor tė hapur, relativisht jo shumė i madh, nga ku kalohet nėpėrmjet forme tė hapur harkore, drejt nė pjesėn e ndėnjes/sogiorno me hapėsirėn e aneks/kuzhin. Kjo pjesė me pėrmasa relativisht tė bollshme, nė formė drejtkėndore, e shtruar me parket, hapėsira/pjesa aneksit-gatimit dhe ngrėnies, e kompletuar me tė gjitha pajisjet dhe kuzhinė cilėsore, gjendet nė tė majtė, kur futesh, ndėrkohe nga pjesa ndėnjes kalohet me derė-dritare tė madhe, rrėshqitėse nė ballkon, relativisht i bollshėm (i gjatė dhe i gjėrė), me pamje tė bukur nga veri-perėndim dhe veri-lindje, ballkoni ėshtė i mbyllur me vetratė–duralumin, dopio-xham, ngjyrė gri-errėt. Nė ballkon janė instaluar edhe kondra-bufe dhe lavaman pėr gatime speciale. Nga pjesa e ndėnjes/sogiorno, po nė tė majtė kalohet nė dhomėn e gjumit, me pėrmasa relativisht tė bollshme, formė pak drejtkėndore, e shtruar me parket, e kompletuar me dollap dhe krevat dopio, me dritare tė madhe nga veri-perėndimi. Po, nė tė majtė tė pjesės sė ndėnjes afėr me derėn e dhomės sė gjumit, gjendet edhe banjo-dush, e bollshme e kompletuar, funksionale, me para-banjo pėr lavatriēen.
  Muret dhe tavanet: Muret janė, nė pėrgjithėsi tė drejta, tė patinuara dhe tė lyera me ngjyrė pjepri, tulle tė hapur, ndėrsa tavanet normale, ngjyrė tė bardhė me punime korniza-gipsi, nė kėndet dhe vijėn e bashkimit tavaneve me muret.
  Dyshemeja: e gjithė sipėrfaqja e apartamentit e shtruar me parket cilėsor, ngjyrė druri nė ngjyrė klasike.
  Dyert e brendshme:janė tė reja prej druri, ngjyrė druri e hapur, ndėrsa dritaret dhe dera ballkonit vetratė-duralumin dopio-xham, ngjyrė gri, tė errėt dhe grila plastike gri e errėt.
  Pėrdorimi i mėparshėm e aktual: Apartamenti ka qenė i pėrdorur nga tė zotėt shumė pak/rrallė dhe aktualisht vazhdon tė pėrdoret nė tė njėjtėn mėnyrė, po nga tė zotėt, por ėshtė i destinuar pėr shitje, pasi pronarėt banojnė jashtė vendit.
  Dokumentacioni: Me dokumentacion tė rregullt, Ēertifikatė Pronėsie dhe i shitshėm nė ēdo moment.
  Ēmimi Shitjes: 52'000 euro €, i diskutueshėm, nė gjėndjen qė ndodhet, me gjithēka, e kompletuar dhe mobiluar.
  Adresa:Nė zonėn Kashar/Yzberisht, ndėrmjet Rr."Engjell Mashi" e Rr. "Gavril Pepo", 600m nga KMY dhe 800m nga Spitali Amerikan 3/aksi Rr.Kavajės-Kombinat, dhe 600-700m nga Unaza Re(Rr.Teodor Keko) dhe 4km nga qendra e Tiranės . adgss
  ***************************************
  A&D General Services Studio (A&D.G.S.S-Imobiliare) adgss
  Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndėrtesa 258, Kati 1, nr.7
  St.Unazės pranė ish-Ministrisė sė Shėndetėsisė/pėrball Min.Jashtme,
  Tiranė
  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355 (0) 69 62 81 433
  Email: adstudiosherbimesh@gmail.com
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20200619_164234.jpg
S: 76
Madhesia: 46.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20200619_164535.jpg
S: 69
Madhesia: 35.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20200619_164453.jpg
S: 68
Madhesia: 38.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20200619_163749.jpg
S: 84
Madhesia: 43.5 KB