Vibtis kėrkon Inxhinier Mekanik ose Ndėrtimi

Vibtis ėshtė kompania e duhur pėr ty!

Ejani tė punoni si Inxhinier Mekanik ose Ndėrtimi nė njė nga kompanitė mė tė mėdha nė Shqipėri e cila ofron pėrfitime tė jashtėzakonshme, ambjent pėr tė mėsuar dhe mundėsi avancimi nė karrierė.
VIBTIS ėshtė kompania mė e madhe nė Shqipėri nė Import – Eksport tė produkteve industriale nė fushėn e ndėrtimit e specializuar nė prokurimin
dhe furnizimin me produkte pėr projekte nė sektorin e Ndėrtimeve Civile, Energjisė, Ujėsjellės Kanalizime, Oil&Gas

Vibtis punon me projekte tė rėndėsishme si; Ndėrtimi i Arenės Kombėtare, Rehabilitimi
i Lumit Gjanica, Rehabilitimi I 3 Nenstacioneve Tirane, ndėrtimi i rrugės Qukės-Qafė Pllocė. Rrugės Lumi Vlorės, Projektimi dhe ndėrtim i rrugėve tė aksesit tė projektit TAP e shumė tė tjerė.
Vibtis punon me furnitorėt mė tė mėdhenj botėror dhe ėshtė distributor zyrtar i disa prej prodhuesve lider nė sektorin Oil & Gas, Energjisė dhe Hidroteknike.
Nė Shqipėri Vibtis punon me klient si; SHELL, BANKERS, ALBPETROL, OSHEE, ALBSTAR, APM dhe tė tjerė kompani private apo operatorė publike.

Ne jemi mė tė mirėt dhe kėrkojmė pėr mė tė mirėt!
Pozicioni :
Ne po kėrkojmė Inxhinier Mekanik ose Ndėrtimi me pėrvojė nė analizimin e tė dhėnave teknike tė materialeve dhe me aftėsi tė shkėlqyera nė komunikim dhe negocim.

Pėrfitimet:
  • Pagesė e kėnaqshme
  • Ofrojmė programe shumė tė mira mentorimi pėr punonjėsit tanė.
  • Rritje dhe mundėsi avancimi.

Adresa:
“VIBTIS” sh.p.k ėshtė e pozicionuar nė Bulevardin Dėshmorėt e Kombit njė vend i aksesueshėm dhe njė mjedis komod pune;
Blv. Dėshmorėt e Kombit, Twin Towers, Tower 2, Floor 7/2 Tiranė/Albania.

Kush duhet tė aplikojė?
Nėse ke pėrfunduar Fakultetin e Inxhinierisė Mekanike ose Inxhinieri Ndėrtimi
Ke eksperiencė pune minimum 2- 3 vite.
Je energjik dhe i motivuar pėr tė punuar nė njė ambjent ku ke mundėsi tė tregosh talentin tėnd 100% atėherė;
Vibtis ėshtė kompania e duhur pėr ty!

Apliko nė info@vibtis.al dhe na trego qė je mė i miri!