devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 87 m² 105.000 Euro (Ysberisht)

  Zona/Rruga : Ysberisht

  SHITET NJESI TREGETARE NE YZBERISHT

  Shitet njėsi tregtare nė zonėn e Yzberishtit. Njėsia eshte e pozicionuar nė katin e pare tė kompleksit. Cilėsia e ndėrtimit nė kėtė ndertese ėshtė e nivelit mė tė lartė, duke nisur nga termoizolimi, fasada termike,rrethuar me fasade xhami, dhe me veshje tulle dekorative. Njėsia ėshtė e pėrshtatshme pėr tė zhvilluar shumėllojshmėri biznesesh dhe zona nė tė cilėn ndodhet tė ofron tė gjitha mundesitė dhe lehtėsirat pėr tė zhvilluar biznesin tuaj. Sipėrfaqja e njėsisė ėshtė 87m2.
  Disponon dokumentacion te plote Hipotekor

  Cel. : 00355692033500
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp-Image-2020-06-26-at-10.07.57.jpg
S: 15
Madhesia: 24.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp-Image-2020-06-26-at-10.07.56-1170x785.jpg
S: 17
Madhesia: 18.9 KB  


  Rr. Donika Kastrioti
  +355 69 648 4888
  info@billionrealty.al | www.billionrealty.al