devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 80 m² 30.000 Leke (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Apartamenti eshte 1+1 80 m2, Apartamenti eshte i pa mobiluar, ka te instaluar vetem kontra bufene me paisjet e gatimit, ka ajer te koncionuar. Apartamenti ndodhet ne nje pallat perstigjoz, te ish dyqani i Adidas. Cmimi 30000 leke.Cmimi i padiskutueshem Pallti eshte me ashensor dhe eshte nje nga pallatet me te mire te zones.
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: genci evisi.jpg
S: 92
Madhesia: 20.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: genci evisi 4.jpg
S: 70
Madhesia: 19.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: genci evisi 2.jpg
S: 67
Madhesia: 21.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: genci evisi 3.jpg
S: 69
Madhesia: 22.3 KB  


  Rruga ''Sami Frashėri'' (pranė Alpha Bank)
  Ndėrtesa 34/5
  Tiranė, Shqipėri
  Mob: +355 69 87 80 894
  E-Mail: cabejinformacion@gmail.com
  Web: www.cabej.al