AGIKONS sh.p.k
ėshtė njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit nė Shqipėri, e cila dallohet pėr standardet dhe cilėsinė e punimeve me ēmimet mė konkuruese nė treg. Themeluar qė nė vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuar shumė projekte tė suksesshme si: Kodra e Diellit 1&2 (Tiranė), ''Marea Resort'' (Kavajė), ''Tarraca e Ullijve'' (Dhėrmi), ''Plazhi i Gurtė'' (Qeparo), ''Bougainville Bay'' (Sarandė) si edhe ''Meshtekna'' Brezovice.


Kompania po kėrkon tė zgjerojė stafin e saj nė pozicionin:

Asistente Zyre

Pėrshkrim i Pėrgjithshėm:

Asistentja e Zyrės ėshtė pėrgjegjėse pėr manaxhimin e informacionit tė pėrditshėm dhe koordinimit tė mjeteve tė transportit tė stafit tė shoqėrisė.

Detyrat dhe Pėrgjegjėsitė:


  • Realizon komunikimet nėpėrmjet telefonit fiks/celular, postės elektronike, kontakteve tė drejtėpėrdrejta me stafin e kompanisė, klientėt, kandidatėt etj. Gjithashtu realizon mirėpritjen dhe shoqėrimin e klientėve gjatė intervalit tė kohės 10:30 me 19:00 sipas departamenteve qė kanė pėrcaktuar takimet.
  • Ndjek ēdo ditė problemet me telefon pėr sektoret e tjerė tė kompanisė brenda dhe jashtė rezidences dhe rapoton problematikat te Menaxherja e Sektorit.
  • Pėrpunon ēdo ditė nė excel intinerarin e furnitoreve tė sektorit.
  • Ndjek proceduren e firmosjes sė kontratave tė punes, pėr punėtorėt qe punojnė nėpėr objektet jashtė rezidencės duke koordinuar me departamentin e Burimet Njerezore pėr pėrfundimin e proēesit. Njofton dhe informon Burimet Njerezore pėr personat qė paraqiten te Informacioni, sipas ēeshtjeve qė kanė.
  • Pėrmbledh ēdo ditė raportet e Teknikeve dhe Inxhinierve tė Ndėrtimit nė njė raport tė vetem dhe ja dėrgon Drejtuesve tė Kompanisė dhe Kryeinxhinierit.Kualifikimet dhe Aftėsitė


  • Tė ketė pėrfunduar Arsimin e Lartė.
  • Tė ketė njohuri shumė tė mira tė gjuhės Angleze dhe Italiane.
  • Preferohen kandidate me eksperiencė tė ngjashme pune.
  • Tė ketė aftėsi shumė tė mira komunikuese dhe tė punuarit nė grup.
  • Tė ketė njohuri shumė tė mira tė Paketės Office.


Aplikantėt e interesuar mund tė dėrgojnė CV-tė e tyre deri mė datė 04.07.2020 nė adresėn email: hr@agikons.com


Tė gjitha aplikimet do tė trajtohen me konfidencialitet tė plotė sipas ligjit Nr. 9887 , date 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipėrisė pėr "Mbrojtjen e tė Dhėnave Personale”.