devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 100 m² 230.000 Euro (Ysberisht)

  Zona/Rruga : Ysberisht

  SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE YZBERISHT

  Ne Yzberisht,shitet Ambient. Aktualisht eshte ne gjendje pune si Lokal dhe shitet i kompletuar,me te gjitha paisjet.Loksli ndodhet ne katin zero eshte 100m2 dhe i mireorganizuar dhe te sistemuar me hapsira gati per pune . Organizohet ne nje ambient te brendshem open space dhe nje ambient ku eshte vendosur banaku, ka 1 tualet . Eshte i arreduar me te gjitha pajisjet e nevojshme per te ofruar nje sherbim sa me te kendshem. Lokali ka nje klientele te kenaqshme dhe nje xhiro shume te mire per shkak te vendodhjes qe ka ne ate zone pasi eshte shum e frekuentuar.

  Cel. : 00355692033500
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp-Image-2020-06-25-at-10.46.52-2.jpg
S: 10
Madhesia: 31.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp-Image-2020-06-25-at-10.46.52-1.jpg
S: 14
Madhesia: 35.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp-Image-2020-06-25-at-10.46.52.jpg
S: 10
Madhesia: 39.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp-Image-2020-06-25-at-10.46.51-1-1.jpg
S: 11
Madhesia: 37.2 KB  


  Rr. Donika Kastrioti
  +355 69 648 4888
  info@billionrealty.al | www.billionrealty.al