devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 52 m² 70.000 Euro (Yzberisht)

  Zona/Rruga : Yzberisht

  SHITET NJESI TREGETARE NE YZBERISHT

  Shitet njėsi tregtare nė zonėn e Yzberishtit. Njėsia eshte e pozicionuar nė katin e pare tė kompleksit. Cilėsia e ndėrtimit nė kėtė ndertese ėshtė e nivelit mė tė lartė, duke nisur nga termoizolimi, fasada termike,rrethuar me fasade xhami, dhe me veshje tulle dekorative. Njėsia ėshtė e pėrshtatshme pėr tė zhvilluar shumėllojshmėri biznesesh dhe zona nė tė cilėn ndodhet tė ofron tė gjitha mundesitė dhe lehtėsirat pėr tė zhvilluar biznesin tuaj. Sipėrfaqja e njėsisė ėshtė 52m2.Disponon dokumentacion te plote Hipotekor
  Cel. : 00355692033500
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp-Image-2020-06-25-at-10.49.26-1.jpg
S: 20
Madhesia: 16.5 KB  


  Rr. Donika Kastrioti
  +355 69 648 4888
  info@billionrealty.al | www.billionrealty.al