devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 180 m² 450.000 Euro (Yzberisht)

  Zona/Rruga : Yzberisht

  OKAZION!!! SHITET NJESI TREGTARE NE TIRANE CMIMI I DISKUTUESHEM.

  Super Okazion!!! Shiten njėsi tregtare nė zonėn e Yzberishtit. Njėsia eshte e pozicionuar nė katin e pare tė kompleksit pėr t’iu pėrshtatur kėrkesave tė klientėve me mundesi parkimi direkt buze rruge gje qe e ben shume te pershtatshem per cdo aktivitet. Cilėsia e ndėrtimit nė kėtė ndertese ėshtė e nivelit mė tė lartė, duke nisur nga termoizolimi, fasada termike,rrethuar me fasade xhami, dhe me veshje tulle dekorative. Njėsia ėshtė e pėrshtatshme pėr tė zhvilluar shumėllojshmėri biznesesh dhe zona nė tė cilėn ndodhet tė ofron tė gjitha mundesitė dhe lehtėsirat pėr tė zhvilluar biznesin tuaj. Sipėrfaqja e njėsisė ėshtė 180m2.

  Cel. : +355692033500
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp-Image-2020-06-23-at-10.17.08-960x785.jpg
S: 17
Madhesia: 48.7 KB  


  Rr. Donika Kastrioti
  +355 69 648 4888
  info@billionrealty.al | www.billionrealty.al