devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart Tirane, shes dyqan Kati 1, 120 m² 450.000 Euro (Zogui i Zi)

  Zona/Rruga : Zogui i Zi

  SHITET NJESI TREGETARE TE ZOGU I ZI

  Shiten njėsi tregtare nė zonėn e Zogut te zi Njėsia eshte e pozicionuar nė katin e pare dhe kat te dyte eshte ne formen e nje dubleksi.Punimet jane nga me cilesoret,moderne dhe te kohes, duke nisur nga termoizolimi, fasada termike,rrethuar me fasade xhami. Njėsia ėshtė e pėrshtatshme pėr tė zhvilluar shumėllojshmėri biznesesh dhe zona nė tė cilėn ndodhet tė ofron tė gjitha mundesitė dhe lehtėsirat pėr tė zhvilluar biznesin tuaj.Sipėrfaqja e njėsisė ėshtė 120m2 disponon dokumentacion te plote Hipotekor

  Cel. : +355692033500
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp-Image-2020-06-22-at-09.33.49-960x785.jpg
S: 20
Madhesia: 24.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp-Image-2020-06-22-at-09.33.50-1170x785.jpg
S: 20
Madhesia: 21.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp-Image-2020-06-22-at-09.33.51-960x785.jpg
S: 20
Madhesia: 24.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp-Image-2020-06-22-at-09.33.52-1170x785.jpg
S: 20
Madhesia: 19.5 KB  


  Rr. Donika Kastrioti
  +355 69 648 4888
  info@billionrealty.al | www.billionrealty.al