devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament Kati 1, 123 m² 179.000 Euro (Liqeni Thate)

  Zona/Rruga : Liqeni Thate

  Apartamenti ėshtė i pozicionuar nė zonėn e Liqenit tė Thatė• Informacion mbi apartamentin: •Ndėrtim i ri • Kati 1 banimi • Sipėrfaqja e apartamentit : 123 m2 • Dokumentacioni: Me certifiktė Pronėsie • Organizimi : • Salloni i ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 1 Tualet me dritare • 2 Ballkone • I mobiluar dhe i papėrdorur me parė. • Cilėsime tė tjera: I investuar • Sistem qendror ngrohje-ftohje •Sistem kapot • Pallat i ri• Zone e qetė dhe pamje panoramik • Pėr ta vizituar na kontaktoni!
  PRI+16427

  Cel. : 0693290030
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 105050035_266597551276750_8581864870991687561_n.jpg
S: 4
Madhesia: 43.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 104879802_925944777880349_8035833966760911246_n.jpg
S: 2
Madhesia: 34.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 104753831_1663491910466695_7891842893283761477_n.jpg
S: 2
Madhesia: 31.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 106084106_3216762198403132_8916293536694067492_n.jpg
S: 2
Madhesia: 43.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 105317843_216623999336114_1350350365838839755_n.jpg
S: 2
Madhesia: 34.1 KB