devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes Penthouse 2+1+BLK Kati 2, 153 m² 120.000 Euro (RRUGA E KAVAJES)

  Zona/Rruga : RRUGA E KAVAJES

  Tek rruga e Kavajes Shitet Apartament 152.8m2 Me Hapesira Te Bollshme Dhe Shume Drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri 10-katesh te mireadministruar buze rruge me 2 ashensore sherbimi. Apartamenti organizohet ne nje sallon te madh openspace , kuzhine e madhe ,2 dhoma e gjumi ,2 tualete ku njeri prej tyre me dritare , nje Verande e madhe . Orientimi i Apartamentit eshte jug-lindje qe te mundeson drite natyrale gjate gjithe dites . Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron nje jetese teper komode per shkak te sherbimeve te shumta qe ofron gjithashtu dhe aksesit qe ka ne zonat me te frekuentuara te Tiranes. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor . Per me teper informacion apo vizite ne prone kontaktoni 0692033500.

  Cel. : 0692033500
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 622f30b2-3f2f-4593-80e4-781acbce8ecd.jpg
S: 34
Madhesia: 78.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 17810af3-03f2-4520-b51f-1237f975066a.jpg
S: 32
Madhesia: 49.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 42d053f4-8d95-4a0d-ae54-92443ddd5706.jpg
S: 31
Madhesia: 38.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 9e8e5b6c-ca44-4e41-8310-40fcf9289f84.jpg
S: 31
Madhesia: 47.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: f160ec02-2ea3-4b43-9ce7-b7e7fdaf1cc0.jpg
S: 39
Madhesia: 34.0 KB    Rr. Donika Kastrioti
  +355 69 648 4888
  info@billionrealty.al | www.billionrealty.al