devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 88 m² 49.000 Euro (Fresk)

  Zona/Rruga : Fresk

  Okazion! Shitet Apartament 2+1 ne Fresk, Kompleks i Vitit 2020!

  Ne Fresk ,ne nje nga komplekset me te mira te zones,ndertim i vitit 2020 shitet Apartament 2+1+2 . Kompleksi dhe apartamenti kane punime mjaft cilesore qe nga fasada e ventiluar, termoizolim, vetrata me dopio xham termik, izolim akustik, sisteme hidraulike instalime per sisteme qendrore kondicionimi etj. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banimi (kati 3 nga toka) dhe eshte i organizuar ne nje sallon me hapesir te madhe, bashke dhe me ambjentin e gatimit si dhe ka dalje ne ballkon. Ka dy dhoma gjumi , 1 tualet i pergjithshem me dritare dhe 1 ballkon me pamje nga jug-lindje. Fakti qe shitet i pamobiluar i jep mundesine cdo personi ta ideoje sipas shijeve personale. Eshte investimi ideal per dike qe kerkon nje jetese te qete ne ajer te paster dhe larg zhurmave. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto ne numrin e telefonit 0692033500

  Cel. : +355692033500
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: f969b722-8854-4e73-86ac-1d882e2904bc-1170x785.jpg
S: 40
Madhesia: 36.8 KB  


  Rr. Donika Kastrioti
  +355 69 648 4888
  info@billionrealty.al | www.billionrealty.al