devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1 Kati 5, 117 m² 65.000 Euro (Fresk)

  Zona/Rruga : Fresk

  SHITET SUPER APARTAMENT 117M2 NE FRESK

  Shitet super apartamenti 2+1 ne Fresk. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje siperfaqe totale 117m2. Organizohet me sallon te madh ndenjie+kuzhine, 2 dhoma te bollshme gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ka nje kubatur te rregull ku cdo ambient ka hapsiren e duhur dhe punime super cilesore. Ka orientim jug-perendim dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor. Zona ku ndodhet eshte nje zone e qete dhe mjaft e kerkuar per jetes si dhe te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500

  Cel. : +355692033500
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: d26dec35-c9f9-4e02-93b1-92f97e2ffff4-1170x785.jpg
S: 34
Madhesia: 16.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2011d6a3-5a21-4286-a049-81236992bd80-1152x785.jpg
S: 33
Madhesia: 20.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 433eb380-4021-4f17-a0c8-4ccde3557d86-1152x785.jpg
S: 31
Madhesia: 18.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8eca3001-1e7d-4ef6-8121-89f829e560ad-864x785.jpg
S: 31
Madhesia: 26.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b84038fb-017b-41ca-8403-b3bf5928436c-1170x785.jpg
S: 39
Madhesia: 20.6 KB    Rr. Donika Kastrioti
  +355 69 648 4888
  info@billionrealty.al | www.billionrealty.al