devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart Tirane, shes apartament Kati 4, 100 m² 65.000 Euro (Fresk)

  Zona/Rruga : Fresk

  SHITET SUPER APARTAMENTI NE FRESK!!!!

  Shitet apartament 2+1+2 ne zonen e Freskut. Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe kurbature te rregullt e cila konsiston ne: sallon ndenjie, kuzhine, dy dhoma gjumi te bollshme, dy tualete me kolone ajrimi si dhe dy ballkone me nje pamje fantastike. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100 m2, ndodhet ne katin e 4 te nje grupi pallatesh te reja, me ndertime cilesore dhe nje nje zone e cila mundeson te gjitha opsionet e nevojshme per nje jetese sa me komode.Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar dhe disponon dokumentat e plota hipotekore.
  Per nje vizite ne kete prone dhe ne prona te tjera kontakto ne nr: 0692033500
  Cel. : +355692033500
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8965d425-5f3d-42e1-8cec-48bd7bc81e91-1152x785.jpg
S: 25
Madhesia: 22.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 937f40a2-03ce-4190-b48b-f91f81ff379a-1152x785.jpg
S: 23
Madhesia: 31.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 48d2eeec-c954-4cf4-9cc6-c282a739917a-1152x785.jpg
S: 23
Madhesia: 28.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 88c758f8-01f4-4423-a7ef-a0d865d77dfd-1152x785.jpg
S: 22
Madhesia: 26.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2b043645-d1bb-470d-822f-f1e49f6a80f3-1152x785.jpg
S: 24
Madhesia: 28.6 KB    Rr. Donika Kastrioti
  +355 69 648 4888
  info@billionrealty.al | www.billionrealty.al