devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1 Kati 2, 98 m² 65.000 Euro (Yzberisht)

  Zona/Rruga : Yzberisht

  OKAZION!!!Ne Yzberisht shitet Apartament 2+1+2 Ballkone .

  Ne Yzberisht, Shitet Apartament 2+1+2 ballkone Me Shume Drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te ri 8- katesh me ashensor dhe te mireadministruar. Orientimi i apartamentit nga Jug-lindje jep mundesi per ndricim natyral gjate gjithe dites.Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: hyrja me korridor te bollshem, salloni i ndenjes i lidhur me kuzhinen e gatimit dhe me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi ,1 tualet ,2 ballkone . Apartamenti ka nje kubature te rregullt . Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka infrastrukture te rregulluar aksesohet shume lehte nga rruget kryesore, gjithashtu kjo zone ofron te gjitha sherbimet e nevojshme. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni 0692033500

  Cel. : +355692033500
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 26a8b2d0-57e0-4717-8aad-d17fabc505dd-960x785.jpg
S: 43
Madhesia: 30.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: eb072c3e-8b4e-484a-b8ee-751dfb22bb07-960x785.jpg
S: 39
Madhesia: 33.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: a6406c51-cb67-45ab-9398-874bd0572b3e-960x785.jpg
S: 40
Madhesia: 28.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4b8e950e-b7d3-4854-9b15-2689b6944be1-960x785.jpg
S: 43
Madhesia: 20.2 KB  


  Rr. Donika Kastrioti
  +355 69 648 4888
  info@billionrealty.al | www.billionrealty.al