devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1 Kati 2, 97 m² 54.000 Euro (Fresk)

  Zona/Rruga : Fresk

  OKAZION!!!! SHITET 2+1+2 NE FRESK

  Shitet apartamenti 2+1+2 ne Fresk. Apartamenti ka siperfaqe totale 97.2m2 ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet me sallon ndenji+kuzhine,2 dhome gjumi,2 tualeet dhe ballkon. Orientimi i apartamentit eshte jug-perendim dhe ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te kerkuar per banim pasi te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor.  Cel. : 00355692033500
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp-Image-2020-06-19-at-15.43.48-960x785.jpg
S: 42
Madhesia: 29.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp-Image-2020-06-19-at-15.43.47-1170x785.jpg
S: 42
Madhesia: 22.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp-Image-2020-06-19-at-15.43.46-1170x785.jpg
S: 48
Madhesia: 22.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp-Image-2020-06-19-at-15.43.49-1-960x785.jpg
S: 39
Madhesia: 19.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp-Image-2020-06-19-at-15.43.49-1170x785.jpg
S: 40
Madhesia: 18.4 KB    Rr. Donika Kastrioti
  +355 69 648 4888
  info@billionrealty.al | www.billionrealty.al