devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1 Kati 2, 150 m² 99.000 Euro (Rruga Peti)

  Zona/Rruga : Rruga Peti

  OKAZION!!!! SHITET APARTAMENT 2+1+2+50M2 KOPESHT TEK LIQENI”RRUGA PETI”

  OKAZION!!!! Shitet apartamet 2+1+2 tek Liqeni, Rruga Peti. Apartamenti ndodhet ne katin e 2- te banim te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje siperfaqe prej 100m2, organizohet ne nje sallon te bollshem dhe kend kuzhine me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje kopesht prej 5om2 . Orientimi i apartamentit eshte Jug- Lindje cka i mundeson diell natyral ne pjesen me te madhe te dites. Cilesia e ndertimit eshte gjithashtu nje vecori qe e karakterizon kete apartament ku spikaten materialet e fundit inovative. Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesine dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme. Disponon dukumentacion te plote hipotekor!

  Cel. : 00355692033500
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1ed8d1c7-bce1-4202-bafb-994494416690-720x785.jpg
S: 37
Madhesia: 30.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4e5b9ddc-7cf6-40b9-b9d4-61f65b0eb9f3-720x785.jpg
S: 30
Madhesia: 26.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7e1ad6e3-a451-44ab-874f-a63252ba7a2f-720x785.jpg
S: 31
Madhesia: 40.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 9820350f-c193-49b8-b583-602f052af8e9-720x785.jpg
S: 29
Madhesia: 25.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: cc66067a-7caf-464f-a139-f2f4d027e1a4-720x785.jpg
S: 31
Madhesia: 30.9 KB    Rr. Donika Kastrioti
  +355 69 648 4888
  info@billionrealty.al | www.billionrealty.al