devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1 Kati 4, 74 m² 59.000 Euro (Irfan Tomini)

  Zona/Rruga : Irfan Tomini

  SUPER OKAZION!!! SHITET APARTAMENT 2+1 TEK IRFAN TOMINI!!!

  Shitet apartament 2+1 ne rrugen Irfan Tomini. Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe kurbature te rregullt e cila konsiston ne: sallon ndenjie, kuzhine te vecuar nga salloni, nje dhome gjumi, tualet me dritare ajrimi dhe ballkon me pamje fantastike. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 74 m2, ndodhet ne katin e 4- te nje pallati ekzistues,parafabrikat 5 katesh, i cili ndodhet ne nje zone e cila mundeson te gjitha opsionet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Apartamenti disponon dokumentat e plota hipotekore!!!

  Cel. : 00355692033500
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1f7b077c-09cb-4220-b3a9-98fdd80cc70c-1152x785.jpg
S: 54
Madhesia: 29.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ce5ad07c-d449-49a7-9c43-077f9abc5789-1152x785.jpg
S: 49
Madhesia: 22.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: cfcd047a-dba2-4456-90e8-b576872edb73-1152x785.jpg
S: 50
Madhesia: 35.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: dffc498b-be89-4e84-b1a6-2d520ea36d00-1152x785.jpg
S: 48
Madhesia: 24.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: e19f5ac1-5a9a-4b31-a54c-d450751cc4fb-1152x785.jpg
S: 47
Madhesia: 33.5 KB    Rr. Donika Kastrioti
  +355 69 648 4888
  info@billionrealty.al | www.billionrealty.al