devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 3, 134 m² 77.000 Euro (Fresk)

  Zona/Rruga : Fresk

  OKAZION!!! SHITET 3+1+2 NE FRESK!!!

  Shitet Apartamenti 3+1+2 tualete +2 ballkone ne Fresk. Apartamenti ka nje siperfaqe perj 134 m2 dhe ndodhet ne katin e 3- te nje pallati te ri 7 katesh me ashensor. Organizohet ne 1 sallon te madh me ballkon ,1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete,1 koridor qe ben ndarjen e dhomave si dhe 2 ballkone me pamje fantastike. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Planimetria eshte perfekte me shume drite dhe orientim jug-perendim. Zona ku ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, linje urbani etj.
  Cel. : 00355692033500
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 00f1a64f-8f07-4a85-977b-a613bfb016f7-1152x785.jpg
S: 46
Madhesia: 15.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 700feebb-0e29-4000-9ba1-b01f588f97bc-1152x785.jpg
S: 38
Madhesia: 13.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: c7754a72-7873-4ff3-9c42-7517a2c29013-1152x785.jpg
S: 39
Madhesia: 10.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: cbeb03ed-95d0-4bc8-85e4-52ac11b6711b-1152x785.jpg
S: 38
Madhesia: 14.4 KB  


  Rr. Donika Kastrioti
  +355 69 648 4888
  info@billionrealty.al | www.billionrealty.al