devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 8, 82 m² 60.000 Euro (Astir)

  Zona/Rruga : Astir

  Shitet Apartament 2+1 ne Astir!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8- te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 82 m2, organizohet ne nje sallon te bollshem dhe kend kuzhine me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare, dhe 2 ballkone. Orientimi i apartamentit eshte Jug – Lindje cka i mundeson diell natyral ne pjesen me te madhe te dites. Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesine dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte , linje urbani etj.

  Cel. : 00355692033500
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b6cf14c5-59f7-4fd0-b498-629b4495a0bd-1152x785.jpg
S: 46
Madhesia: 36.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b7dc2c80-5820-4de2-864e-f4665818bb4e-1152x785.jpg
S: 42
Madhesia: 26.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: bc2ca862-b87e-4c81-9fbb-3c51443280b1-1152x785.jpg
S: 40
Madhesia: 27.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: f9a207dd-ed56-486f-9cde-0969bd5cf64f-1152x785.jpg
S: 37
Madhesia: 32.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: fa02ded7-afb0-4772-b53b-ee2e065306d9-1152x785.jpg
S: 36
Madhesia: 32.3 KB    Rr. Donika Kastrioti
  +355 69 648 4888
  info@billionrealty.al | www.billionrealty.al